Заказать звонок

Введите ваш номер:

Загрузка

Вибір мови


Оберіть мову яку бажаєте використовувати:

Загрузка

Фліп Флоп інструкція

Фліп Флоп портрет інструкція

Якщо ви з якоїсь причини не знайшли фліп флоп інструкцію в комплектації до вашої картини, ви можете подивитися та прочитати її тут.

Перше, що потрібно пам'ятати: ваші фарби та пензлі знаходяться в одній упаковці з картиною. Будь ласка, не викидайте їх (такі випадки вже були) 😄. Дістаньте фарби та пензлі з коробки. Зверніть увагу, що на кожну баночку має доводиться по одному пензлю, щоб ваші кольори не змішувалися.

Підстелить щось під вашу картину, наприклад крафт папір від упаковки, щоб не забруднити стіл або підлогу і робіть із задоволенням, створюючи свій неповторний фліп флоп портрет!

 

На що потрібно звернути увагу:

  • На полотні не повинно залишитися незабарвлених зон. Повністю покрийте полотно фарбами.
  • Не змішуйте кольори. Для цього в наборі одна кисть припадає на одну фарбу
  • Не розводьте фарбу водою. Вона буде надто рідкою і може потекти у зоні наклеєної плівки
  • Намагайтеся не використовувати світлі кольори в зоні обличчя. Інакше ваші очі та губи можуть виявитися жовтими тощо.
  • Намагайтеся не малювати дуже товстим шаром, оскільки це може ускладнити зняття плівки

Після того, як ви всі прикрасили, зачекайте близько півгодини, поки фліп-флоп портрет висохне. Візьміть плівку для зняття макета та приклейте на лицьову сторону полотна. Плівка знаходиться на підкладці, так що потрібно один з країв підчепити і рівно приклеїти на картину.  

Акуратно знімайте наклеєну плівку з нижнього краю, вона повинна потягнути за собою макетну плівку вашого фліп-флоп портрета. Якщо деякі деталі не відклеїлися, ви завжди можете відклеїти їх вручну.

Якщо з якихось причин у вас не вдалося використати плівку для зняття, яка йде в комплекті, зачепіть нижній край макета, розташований на торці, і акуратно тягніть, почергово знімаючи все деталі портрета.

Все готово!

Що ще потрібно пам'ятати, щоб отримати максимум від вашого шедевра:

  • Не намагайтеся відірвати прозору макетну плівку від полотна до розмальовки
  • Ми використовуємо абсолютно нешкідливі матеріали, але якщо ваш фліп флоп зроблений для дітей, подивіться, щоб вони їх не куштували на смак.

 

Замовити Фліп Флоп