Заказать звонок

Введите ваш номер:

Загрузка

Вибір мови


Оберіть мову яку бажаєте використовувати:

Загрузка

Свята травня

04.05.2017

Дорогі друзі, ми починаємо цикл статей про наші улюблені свята. Тепер, на початку кожного місяця ми публікуватимемо новину про найбільш, на наш погляд, значущі свята в Україні та світі.

У травні в Україні відзначають декілька  традиційних свят таких, як День солідарності трудящих (1-2 травня) та День перемоги (9 травня), які зазвичай приходять до нас із теплом весни та радують вихідними днями. Але є свято, яке для багатьох означає навіть більше, ніж День Перемоги - це День Матері, яке відзначається в Україні в другу неділю травня, цього року - 14 травня.< /p>

Мама - це перше слово будь-якої дитини, це найрідніша для кожної людини. Мама - найтепліше слово і найближча людина. Всі ми хочемо зробити нашим матерям приємні подарунки, подарувати їм частинку свого кохання.

Один із способів привітати наших мам - це подарувати їм картину по фото в образі, який вам до душі або сімейний портрет. Ми докладемо максимум зусиль, щоб ваш подарунок став незабутнім! Для того, щоб встигнути отримати картину вчасно, вам потрібно якнайшвидше зробити замовлення, щоб наші дизайнери встигли створити шедевр для вас!

 

Також цього місяця ми відзначаємо деякі значущі професійні свята:

  • 20 травня – День банківських працівників
  • 21 травня – Всеукраїнський день працівників культури
  • 25 травня – День філолога
  • 28 травня – День прикордонника

Не забудьте привітати своїх друзів та близьких!

З повагою команда FotoPodarok

______________________________________________________________________________